cover knihy Karel Čapek

Nově objevené a dlouho ztracené čapkovské texty vycházejí knižně 70 let po smrti uznávaného spisovatele. Karel Čapek, Jindřich Groag, otázky svědomí a směřování moderní civilizace.

Číst celý článek ... ››
30.12.2009, ToSiPiš.cz: HOMEKarel ČapekVýzkum, analýzy

znak paliva LPG

Jezdíte na LPG? Přečtete si několik důvodů proč byste měli používat Flashlube Valve Saver Fluid. – Máte moderní auto. Tak využijte jeho možnosti a jezděte efektivně, šetrně i úsporně.

Číst celý článek ... ››
16.12.2009, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do LPGAuto-Moto

TESCO vanička s polotovarem

Nedávno jsem se vás pokusil seznámit s patáliemi stravování v jedné z našich kanceláří. Dnes bych rád doplnil některé další souvislosti. Zda to pro vás bude tip, nebo varování, nechávám na vás.

Číst celý článek ... ››
14.12.2009, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíPohostinství

Titulní stránka podnikatelského magazínu Hospodáři

Jednatel konzultační agentury abcRedakce.cz byl přizván do prezentační podnikatelské ankety podnikatelského magazínu Hospodáři.

Číst celý článek ... ››
12.12.2009, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíReklama, marketing

logo webu Apartmány u Kapličky

V rámci partnerské subdodávky jsme začali s indexací webu nabízejícího apartmány v centru obce Háj pod Klínovcem (Ústecký kraj). Okolí Klínovce je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek po celý rok. Pokud uvažujete o pořízení apartmánu v prostředí hezké přírody, určitě se na web www.apartmanyukaplicky.cz podívejte.

Číst celý článek ... ››
10.12.2009, ToSiPiš.cz: HOMESEO optimalizaceReklama, marketing

web SmallPelletMill.com

Na samém sklonku listopadu začal být v internetových vyhledávačích indexován web našeho klienta s nabídkou různých strojů na výrobu pelet. Prezentaci najdete na adrese: www.SmallPelletMill.com

Číst celý článek ... ››
5.12.2009, ToSiPiš.cz: HOMETvorba webové stránkyReklama, marketing
›› Zpět