Není žádným tajemstvím, že se mnohé řídící procesy prvorepublikové firmy Baťa jsou v naší agentuře abcRedakce.cz populární. Mnoha z nich se inspirujeme nebo řídíme. Možná jste to z některých našich dosavadních vyjádření sami poznali (třeba ze stránky Zákaznický servis). Možná že ale právě tahle recenze bude určitým ujasněním, kdy ve stopách, které zanechali pánové Tomáš Baťa a Jan Antonín Baťa, jít chceme, a kdy naopak ne.

kniha Trvalé hodnoty soustavy Baťa

Recenze knihy | Zelený, Milan: Cesty k úspěchu. Trvalé hodnoty soustavy Baťa. Čintámani, [Kratochvilka] 2005.

Číst celý článek ... ››
30.11.2009, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíReklama, marketing

Ocenění pro Flashlube

Společnost Don Kyatt Group, která je držitelkou značky Flashlube a která prodává stejnojmenné přísady do automobilových olejů a do pohonných hmot, získala prestižní ocenění australské automobilové asociace. Společnost se zároveň dostala do finále úspěšných prodejních programů.

Číst celý článek ... ››
20.11.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMotorová aditivaAuto-Moto

plastová vidlička

Osobně si myslím, že convenience potraviny jsou typickým příkladem nedostatečnosti současného vztahu výrobce–zákazník, kdy slovo pohodlné je eufemismem pro nouzovku. Nehodlám ztrácet čas bolestínským hořekováním, jen předem upozorňuji, že gurmetům následující řádky určeny nejsou.

Číst celý článek ... ››
19.11.2009, ToSiPiš.cz: HOMECopywritingPohostinství

Trysky před a po aplikaci Flashlube

Flashlube Injector Cleaner je bezsirný syntetický čistič vstřikovacích trysek, který účinně vyčistí palivový systém vašeho benzinového motoru. Má výborné mazací vlastnosti, díky nimž účinně chrání provoz auta.

Číst celý článek ... ››
12.11.2009, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do benzinuAuto-Moto

Pozvánka na setkání Anomalia.eu 2009

Včera úspěšně skončilo letošní několikadenní setkání Storytelling a Maing of 3D Animation Projects, které pořádala platforma Anomalia.eu. Jste mladí tvůrci 3D animace nebo nekonzervativní producenti? Zajímají vás inovace a možnosti grafické komuniace se zaměřením na umění nebo komerci?

Číst celý článek ... ››
4.11.2009, ToSiPiš.cz: HOMEMediální servisOsobní růst
›› Zpět