Jedinečný broadband! Jako bych se v tom filmečku viděl. Připomněl mi kdysi legendární video killcomp avi, které letělo před rokem 2000, v éře padajících Windows 95/98. This Side Up je oproti tomu animovaná nadsázka, takže i přes lehce bizardní konec jde o velmi vtipný krátký film. Hlavně je to ale připomínka, že se blíží další setkání Anomalia.

Číst celý článek ... ››
9.10.2009, ToSiPiš.cz: HOMEInformační službyRedakční poznámky

Obal od Flashlube Electronic Valve Saver Kit

„Půjdu do toho," říká jeden z motoristů. Ví totiž, že ušetří až několik tisíc korun. Ušetřete i vy a získejte elektronickou soupravu k ochraně ventilů za zvýhodněnou cenu.

Číst celý článek ... ››
8.10.2009, ToSiPiš.cz: HOMEAditiva do benzinuAuto-Moto

Život pro planetu zemi je souborem 365 podnětů jak v každodenních situacích páchat méně ekologických škod a být vůči našemu ekosystému vstřícnější. Některé podněty pro vás možná budou novinkou a můžete se je pokusit aplikovat doslova. Řadu dalších můžete chápat jako obecnou inspiraci proč na ekologii více myslet a nezůstávat vůči životnímu prostředí lhostejní.

Saugout - Ichbiah: Život pro planetu Zemi

Recenze knihy | Daniel Ichbiah – Noëlle Saugout: Život pro planetu Zemi. 365 podnětů pro každodenní ekologický život. Práh, Praha 2009, s. 439.

Číst celý článek ... ››
4.10.2009, ToSiPiš.cz: HOMEAnalýzyPříroda, cestování
›› Zpět