Kristýna Boková a Stella Artois
Zdroj: Tiskové materiály Stella Artois

Společnost Stella Artois, nejlépe prodávané belgické pivo a pátý nejprodávanější ležák na světě, spustila filmové interaktivní internetové stránky. Jedná se o první internetové stránky svého druhu. Obsahují jeden a půl hodiny unikátního filmového materiálu a vedle hollywoodského produkčního týmu je pod úvodním filmem La Bouteille podepsán český režisér Martin Krejčí.

Číst celý článek ... ››
24.3.2008, ToSiPiš.cz: HOMECopywritingReklama, marketing

Dopis knihovníkům z roku 1938

„Byl jsem z rozhodujících míst úředních upozorněn, abych veškerému personálu městských knihoven důtklivě doporučil zásady vlídnosti, laskavosti a mírnosti jak ve styku s obecenstvem, tak i v osobním styku mezi zaměstnanci navzájem,“ postěžoval si počátkem roku 1938 vrchní knihovní rada Thon. Přečtete si, co si tehdy představovali pod pojmem „služba veřejnosti“...

Číst celý článek ... ››
24.3.2008, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsOsobní růst

Ojedinělý novátorský počin zaměřený na chov koní, nabízí moderní způsob výuky.

busta koně

Vzdělávací projekt HIPOS je unikátní elektronický vzdělávací program, jehož cílem je poskytnout specializovanou výuku laickým i odborným pracovníkům z oblasti chovu a testace koní. Kurzy připravené pro jednotlivé pracovní pozice jsou připraveny s důrazem zvýšení kvalifikace a zlepšení praktických dovedností jednotlivých studujících.

Číst celý článek ... ››
20.3.2008, ToSiPiš.cz: HOMERedigováníVýzkum, analýzy
›› Zpět