Portálu BusinessInfo.cz, jemuž formou subdodávek poskytujeme redakční služby, se dostalo dalšího vznešeného ocenění. Místopředseda Evropské komise Günter Verheugen se v souvislosti s redakčními službami BI vyjádřil: „Česká republika by mohla sloužit za příklad ostatním.“ Jsme rádi, že se můžeme podílet na takto oceňované využitelnosti portálu.

Číst celý článek ... ››
8.12.2008, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíVýzkum, analýzy

Jak vznikají a zanikají sociologické trendy, které výrazně ovlivňují náš každodenní život? Je to velice poučné. Myšlenky a zprávy se totiž mezi veřejností přenášejí podobně jako epidemiemi šířené viry (s pozitivním, nebo negativním dopadem). Malcolm Gladwell ve své knize Bod zlomu shromáždil zajímavé případy, které toto tvrzení dokumentují vtipným a názorným způsobem.

kniha Malcolm Gladwell: Bod zlomu

Recenze knihy | Malcolm Gladwell: Bod zlomu. O malých příčinách s velkými následky. Dokořán, Praha 2008, s. 255.

Číst celý článek ... ››
8.12.2008, ToSiPiš.cz: HOMEAnalýzyReklama, marketing

odborná analýza

Pro našeho významného klienta z prostředí státní správy v těchto dnech dokončujeme rozsáhlý analytický projekt evaluace středních a vyšších odborných škol.

Číst celý článek ... ››
3.12.2008, ToSiPiš.cz: HOMEAnalýzyVýzkum, analýzy

obrázek brýlí

Máte rádi pravidla? Pochopitelně, jak která. Smysluplná pravidla však mohou být opravdu užitečná pro praktickou činnost. Promyšlená pravidla mohou inspirovat, motivovat a současně jim nechybí vtip. Níže uvedený seznam třnácti pravidel sestavil před lety pro potřeby své i svých podřízených generál americké armády Colin Powell.

Číst celý článek ... ››
2.12.2008, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíOsobní růst

Workshopy 3D animace proběhly minulý měsíc více než úspěšně. Co se chystá příští rok? Uvidíme! Sledujte náš blog... Pro letošní rok je tu ještě jedna malá zdravice od Kyle Baldy.

Číst celý článek ... ››
1.12.2008, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsAkce a události
›› Zpět