režisér animovaných filmů Gene Deitch
Ilustrátor a animátor Gene Deitch. Zdroj: Wikipedia.org

Dnes už málokdo ví, že se v Praze za hlubokého komunismu natáčely pro americká studia takové kreslené animované šlágry jako například Tom a Jerry, Pepek námořník, Krazy Kat nebo v roce 1961 Oskarem oceněný snímek Munro. Česká animovaná tvorba tehdy zažívala své vrcholy umělecké i finanční.

Číst celý článek ... ››
23.10.2008, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsReklama, marketing

Nové možnosti pro animátory, režiséry, producenty i distributory

Česká animace má za sebou ojediněle bohatou historii animované tvorby. Nicméně, první český film, vytvořený moderní počítačovou trojrozměrnou animací, přichází do kin teprve nyní, na konci roku 2008. O dalších 3D projektech, které by se rozsahem či ambicí blížily českým animátorským legendám Jiřího Trnky, Břetislava Pojara, Jana Švankmajera, se zatím neuvažuje. V tomto směru česká 3D animovaná forma silně zaostává nejen za světovou konkurencí, ale i za českým loutkovým filmem.

Číst celý článek ... ››
10.10.2008, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsReklama, marketing

S radostí oznamujeme spuštění webu a registrace na 3D animation workshops, kterým zajišťujeme mediální servis. Hlavním záměrem workshopů je podpořit rozvoj moderních forem animace a jejich využití. Více se můžete dočíst v tiskových zprávách, které jsme vytvořili a publikovali.

Číst celý článek ... ››
10.10.2008, ToSiPiš.cz: HOMEMedia SolutionsVýzkum, analýzy

Portál BusinessInfo.cz, jemuž coby subdodavatelé poskytujeme textařské a konzultační služby, obhájil vedoucí pozici mezi stránkami pro podnikatele a umístil se na významné pozici v anketě portálu Lupa.cz. Děkujeme všem, kteří portál využívají. Budeme vám rovněž vděční za praktické postřehy ke zlepšení služeb a provozu BI.

Číst celý článek ... ››
8.10.2008, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíReklama, marketing

V rámci kampaně připravovaných 3D animation workshops vznikla mimo jiné tato pozvánka. Producenti, distributoři (televizní společnosti, mobilní operátoři apod.), výrobci obsahu (studia), režiséři, scénáristé i animátoři jsou pochopitelně srdečně zváni...

Číst celý článek ... ››
1.10.2008, ToSiPiš.cz: HOMERedakční službyAkce a události

logo Křišťálová lupa 2008

Portál BusinessInfo.cz, na jehož správě obsahu se již několik let podílíme jako subdodavatelé pro firmu NEXUS, se dostal do finále hlasování ankety Křišťálová Lupa 2008. BusinessInfo.cz urazilo od roku 2003 velký kus cesty, a jsme rádi, že jsme se mohli a dále můžeme na jeho tvorbě a vývoji podílet. Pokud BI s úspěchem využíváte i vy, budeme rádi, když se do hlasování zapojíte.

Číst celý článek ... ››
1.10.2008, ToSiPiš.cz: HOMEPodnikatelské poradenstvíReklama, marketing
›› Zpět