Nenápadná kniha, která vám připomene řadu nenápadných věcí a zasadí je do správného kontextu. Název knihy vychází z údajného tvrzení jistého vědce před cca 100 lety. Čmelák prý podle propočtů porušuje všechny aerodynamické zákony, a tudíž nemůže létat. Žádný čmelák na to zjevně nikdy nedbal. Všichni zástupci tohoto včelovitého hmyzu si po všechny lidské generace vesele létají dál, bez ohledu na jakékoli „vědecké“ výpočty. Stejným způsobem může podle Barryho Siskinda každý z nás používat svůj „zdravý rozum“. Pakliže tak budeme jednat, „vzlétneme“ v podmínkách, v nichž je to tradičně považováno za nemožné.

kniha Barry Siskind: Čmeláci přece nemohou létat

Recenze knihy | Barry Siskind: Čmeláci přece nemohou létat. Sedm strategií správného rozhodování a řešení problémů. Management Press, Praha 2003.

Číst celý článek ... ››
16.1.2008, ToSiPiš.cz: HOMEMarketingový plánOsobní růst

Redakční blog našich editorů a ghostwriterů právě spuštěn. Nazvali jsme ho „To si piš !“ a najdete ho na adrese ToSiPis.cz. Proč ale vůbec nějaký další blog? No, dlouho jsme s tím váhali. Nadměrným množstvím času v našem týmu nikdo netrpí. Kdo tedy bude psát ty další blogerské texty a stane se téměř oficiálním grafomanem?

první blok respektive blog

Poroste na TosiPiš.cz spíš blog, nebo blok?

Číst celý článek ... ››
3.1.2008, ToSiPiš.cz: HOMERedigováníTiráž

Ghostwriter z webu abcRedakce.cz

Co na našem redakčním blogu TosiPiš.cz najdete? V prvé řadě naše poznámky, avíza a samozřejmě i postřehy z branže. Tu a tam nějaká upřesnění, jindy výkřiky zoufalství, nebo nadšení. A také samozřejmě odkazy na některé naše zajímavější projekty. Snažíme se být praktičtí…

Číst celý článek ... ››
1.1.2008, ToSiPiš.cz: HOMERedigováníTiráž
›› Zpět